Korzyści z posiadania klimatyzacji

Po co mi klimatyzacja?

Masz problem z zasypianiem, pocisz się, odwracasz poduszkę na chłodniejszą stronę… znajome, prawda? Nie masz jednak czasu się tym zająć.
Przez dwa najgorętsze miesiące w roku myślisz o tym, że miło byłoby poczuć choć trochę ochłody.
Po paru tygodniach jednak, zaczyna być znośnie, myślisz, że nie jest tak źle i klimatyzacja nie jest Ci potrzebna, aż przychodzi jesień, zima i… w przyszłym roku, powtórka.

W pracy panuje slow motion. Ciągłe znużenie, przyklejone do ciała garnitury i uczucie jakby powietrze stało w miejscu. Jeśli jesteś pracownikiem swojej firmy, swoje obniżone wyniki możesz zrzucić na okres wakacyjny, zastój branży itp. nikogo nie obchodzi przecież, że nie masz zapału do pracy w tej duchocie i czekasz tylko na 16-tą.. da się przetrwać.
Jeśli jednak czujesz się odpowiedzialny za wyniki lub co więcej jesteś właścicielem tego przedsiębiorstwa, zadbanie o produktywność pracowników jest jedną z najważniejszych dla Ciebie spraw, prawda? Jest rozwiązanie! Postaw każdemu pracownikowi mały wentylator na biurku! załatwione. Jestem dobrym szefem.

Nie potrzeba Ci przecież urządzenia które idealnie ustawi temperaturę w pomieszczeniu. Wymogi inspekcji pracy spełnione, ludzie nie mają powodu do narzekania. Udało się uniknąć dużego wydatku. Czy na pewno? Nawet nie wiesz ile kosztowałaby klimatyzacja dla Twojej firmy czy domu
Może warto byłoby zweryfikować ten mit, korzystając z formularza darmowej wyceny https://elterco.pl/wp/dla-biznesu/ .

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *