Twoje życzenie jest naszą motywacją

Witamy w ELTERCO

Zanim powstało ELTERCO przez ponad 6 lat zdobywaliśmy doświadczenie pracując w firmach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych na wielu rynkach zagranicznych.  Z nieocenioną pomocą kilku kluczowych osób stworzyliśmy ELTERCO i to, czym jest dzisiaj – odnoszącą sukcesy firmą, która sukcesywnie pracuje na reputacją w Polsce oraz całej Europie. Ambicje, motywacja, oraz kompetencja a także praktyczne doświadczenie sprawiają, że firma jest cenionym partnerem dla tych, którzy cenią sobie komfort życia. Należą do nich projektanci,  deweloperzy, klienci prywatni a także firmy działające w handlu, rzemiośle, usługach i produkcji.

Co nas wyróżnia

Jakość

Niezależnie od skali zlecenia, stawiamy na dokładność, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Doświadczenie

Prace wykonywane krajach skandynawskich i europie zachodniej, pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym realizacjom.

Podejście

Wierzymy, że relacje tworzone z klientami budują przyszłość firmy. Każdy klient jest dla nas partnerem, a jego satysfakcja jest dla nas najwyższą wartością.

Certyfikaty

POSIADAMY WSZYSTKIE NIEZBĘDNE CERTYFIKATY ORAZ NA BIEŻĄCO BIERZEMY CZYNNY UDZIAŁ W WIELU SZKOLENIACH WSZYSTKICH PRODUCENTÓW.

SERWIS I OPIEKA VRF/VRV

Zawsze do Twojej dyspozycji 

Nie będziemy zbyt długo opowiadać o naszej obsłudze klienta. Jest po prostu aktywna, w każdej chwili!
To dlatego, że nasz serwis nie kończy się na instalacji sprzętu. Nasz skomputeryzowany harmonogram pozwala regularnie i niezawodnie serwisować Twój sprzęt, utrzymując w ten sposób jego idealną i ekonomiczną pracę. Jeśli jednak obiekt kiedykolwiek zawiedzie, nasza dobrze wyposażony zespół techników pojawi się natychmiast.
Połączenia poza godzinami pracy są przekazywane na infolinię serwisową, z której koordynator dyżurny angażuje odpowiednich techników serwisowych.


Co więcej, monitorujemy funkcjonowanie Twojej placówki za pośrednictwem systemu bezpieczeństwa przez telefon,
bez żadnych działań z Twojej strony.
Wszelkie zakłócenia lub awarie, na przykład w klimatyzatorze w obszarach komputerowych lub systemach chłodzenia produktów, są zgłaszane do nas natychmiast, abyśmy mogli od razu zareagować. Przede wszystkim ta usługa zapewnia bezpieczeństwo systemu, a także niezwykłą okazją do zmniejszenia kosztów energii i konserwacji oraz optymalizacji wdrażania personelu.
Możesz czuć się komfortowo, wyjeżdżając pod koniec dnia, ponieważ to my zadbamy o Twoją placówkę pod Twoją nieobecność. Zgadzasz się?