Serwis

Dochodzimy do punktu, w którym…

Udowadniamy naszą siłę służby każdego dnia! Realizujemy  krajowe i międzynarodowych umowy serwisowe. Możesz również zamówić profesjonalną regularną konserwację w ramach naszego pakietu opieki klimatycznej w szczególnie atrakcyjnych i uczciwych warunkach .

Nic nie działa bez konserwacji.

Nawet w razie stosowania filtrów najwyższej jakości należy zawsze przestrzegać zalecanych okresów konserwacji.

Zgodnie z zaleceniem VDI 6022 filtry wstępne (1 stopień filtrowania) i filtry wtórne (2 stopień filtrowania) powinny być wymieniane co najmniej raz na 2 lata. Jednak często zaleca się krótsze odstępy czasu wymiany, ponieważ są one kiełkowane patogenami po około połowie zalecanej żywotności, nawet przy najmniejszych śladach wilgoci na nośniku filtracyjnym.
Utrata ciśnienia lub widoczna warstwa brudu na samej powierzchni filtra nie oznacza automatycznie, że należy ją natychmiast wymienić.

Nawet dobrej jakości filtry drobnego pyłu nie oddzielają zarazków w 100%. Wymaga to filtrów cząstek stałych. Zanieczyszczone i kiełkowanie filtry mogą stać się dodatkowym źródłem kiełkowania. Niepożądane elementy powietrza docierają do mokrych obszarów w ramach systemu klimatyzacji (nawilżacz/chłodnica) i znajdują tam idealne warunki wzrostu.
Dlatego wszystkie wilgotne obszary muszą być czyszczone w regularnych odstępach czasu.

zgłoszenie serwisowe